Kartal Telefon Tamiri

Hakkımızda


     2010 yılında Kartal'da 6 metre karelik bir dükkanda başlayan başarı hikayemiz müşteri memnuniyeti,güvenilirlik ve güler yüzlü personel ilkeleriyle müşteri devamlılığını sağlayarak sağlam adımlarla büyümüş farklı faaliyet kollarını da bünyesine katarak Kartal'da akla gelen ilk firmalardan biri olmayı başarmıştır.

.   Samsung,Iphone,LG,General Mobile,Lenovo,Asus,Sony,HTC,Huawei,Nokia,Casper gibi markalara teknik servis hizmeti sunan Teyna iletişim aylık 10.000 adet telefonun tamir ve onarımını yaparak %100 müşteri memnuniyeti oranıyla liderliğini açık ara farkla ispatlamıştır.

    Sıfır ve 2. el telefon alım satımı, geniş aksesuar çeşitleri ile faaliyette olan Teyna İletişim Kartal'da bulunan 150 metre kare alana sahip mağazamızda güler yüzlü,dürüst ve müşteri odaklı personelleriyle hizmet etmeye devam etmektedir.

    Teyna İletişim; yüksek düzeyde kalite, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetini ilk önceliği haline getirmiştir ve bu bağlamda gereken tüm yatırım ve bilgi birikimlerine haiz olmuştur.

   Tüm faaliyetlerimizde en önemli kaynak olarak çalışanlarını gören Teyna İletişim teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek konusunda uzman personelleriyle sürekli gelişen bu sektörde üstün hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir..

 

VİZYONUMUZ

    Teyna İletişim; Uzman kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektöründe en çok tercih edilen firma olacaktır.

MİSYONUMUZ

    Teyna İletişim; Profesyonel dürüst ve güler yüzlü kadrosuyla ürün ve hizmetlerimizi uygun fiyata garantili olarak müşterilerine sunmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

    Müşteri Memnuniyeti; Müşterilerimize isteklerine uygun olan ürün ve hizmetleri en iyi şekilde sunarak müşterilerimizin firmamızdan memnun olarak ayrılması ve tekrar bizi tercih etmesi vazgeçilemez değerlerimizdendir.

    Bilgi Güvenliği ve Mahremiyeti: Müşterilerimizin bilgi güvenlikleri ve mahremiyetleri Teyna İletişim için en hassas ve önemli konulardandır.

    Dürüstlük: Ürün ve hizmetlerimizi sunarken dürüstlük asla vazgeçmeyeceğimiz en önemli değerlerimizdendir. Ahlaki değerlere bağlılığımızı şartlar asla değiştirmez. Verdiğimiz söz bizim için senettir sorumluluklarımızı bilir ve her zaman üstleniriz. Müşteri devamlılığımız bu yolda bizim referansımızdır.

 

Tıkla Ara : 0216 475 24 24

Whatsapp : 0545 475 24 24